Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha11) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: List
da: Vis

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: Fields
da: Felter

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Media Types
da: Medietyper

en: Add a new @entity_type.
da: Tilføj ny @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
da: Der er ingen @entity_type endnu. @add_link
