Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha11) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: List
hi: सूची

en: Edit
hi: संपादित करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Media
hi: मीडिया

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Add a new @entity_type.
hi: एक नया @entity_type जोड़ें।

en: There is no @entity_type yet. @add_link
hi: अभी तक कोई @entity_type नहीं है। @add_link
