Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha11) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: ID
ps: پېژند

en: Media
ps: رسنۍ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
