Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha12) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
