Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha12) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: List
tr: Liste

en: Edit
tr: Düzenle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Label
tr: Etiket

en: Fields
tr: Alanlar

en: Media
tr: Medya

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Information
tr: Bilgi

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Media Types
tr: Medya Türleri

en: Add a new @entity_type.
tr: Yeni @entity_type ekle.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
tr: Henüz @entity_type yok. @add_link
