Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha17) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Fields
ar: الحقول

en: Media
ar: ميديا

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Information
ar: معلومات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Add a new @entity_type.
ar: إضافة @entity_type جديد.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
ar: لا يوجد بعد  @entity_type . @add_link
