Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha17) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Label
kk: Атауы

en: Fields
kk: Өрістер
