Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha18) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: List
he: רשימה

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: Fields
he: שדות

en: Media
he: מדיה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Information
he: מידע

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Add a new @entity_type.
he: יצירת @entity_type.
