Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha19) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Media
km: មេឌៀ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
