Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Information
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి
