Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha20) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Media
ne: मिडिया

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
