Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha20) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
