Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha21) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Fields
nn: Felt

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
