Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha22) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Information
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە
