Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha24) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: List
nl: Lijst

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Fields
nl: Velden

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Information
nl: Informatie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Media Types
nl: Mediatypes

en: Multiple upload
nl: Meerdere uploads

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Add a new @entity_type.
nl: Nieuwe @entity_type toevoegen.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
nl: Er is nog geen @entity_type. @add_link

en: Click or drop your files here
nl: Klik of sleep je bestanden hierheen

en: Allows uploading files in bulk and converting them to media entities.
nl: Sta het uploaden van bestanden in bulk toe en converteer ze naar media-entiteiten.

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
nl: Geen mediatypes aanwezig. <a href=":url">Mediatype toevoegen</a>.
