Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha25) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -
