Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha25) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Label
ast: Etiqueta
