Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha27) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Fields
be: Палі

en: Media
be: Мультымедыя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Add a new @entity_type.
be: Дадаць новы @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
be: @entity_type яшчэ не існуе. @add_link
