Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha28) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Label
my: အညွန်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
