Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
