Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: List
jv: Daftar

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Fields
jv: Field

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
