Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: List
ro: Listă

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Information
ro: Informații

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Add a new @entity_type.
ro: Adăugați un nou @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
ro: Nu există nici un @entity_type încă. @add_link
