Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: List
ca: Llistat

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Fields
ca: Camps

en: Media
ca: Multimèdia

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Information
ca: Informació

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Media Types
ca: Tipus Mèdia

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Add a new @entity_type.
ca: Afegeix un nou @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
ca: No hi ha encara cap @entity_type. @add_link

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
ca: No hi ha tipus de mèdia disponibles. <a href=":url">Afegeix un tipus de mèdia</a>.
