Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: List
fa: سجل

en: Edit
fa: تدوین

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Fields
fa: میدانها

en: Media
fa: رسانه

en: Information
fa: اطلاعات

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره
