Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: List
fa: فهرست

en: Edit
fa: ویرایش

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Fields
fa: فیلدها

en: Media
fa: رسانه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Information
fa: اطلاعات

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Media Types
fa: انواع رسانه
