Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka

en: Fields
bs: Polja
