Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha28) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: List
ml: പട്ടിക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Label
ml: അടയാളം
