Media Contextual Crop Embed (1.3.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Embed
es: Incrustar

en: View mode
es: Modo de vista

en: Media type
es: Tipos multimedia

en: Media types selectable in the Media Library
es: Tipos de medios seleccionables en la biblioteca de medios

en: View modes selectable in the "Edit media" dialog
es: Modos de visualización seleccionables en el cuadro diálogo "Editar multimedia".

en: Media widget
es: Widget multimedia
