Media Contextual Crop Embed (1.3.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Embed
fr: Intégré

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Media type
fr: Type de média

en: The view mode that is used by default
fr: Le mode d'affichage utilisé par défaut

en: Media types selectable in the Media Library
fr: Types de médias sélectionnables dans la médiathèque

en: View modes selectable in the "Edit media" dialog
fr: Modes de visualisation sélectionnables dans la boîte de dialogue "Modifier le média"

en: Media widget
fr: Widget média
