Media Contextual Crop Embed (2.0.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Embed
ja: エンベッド

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Media type
ja: メディアタイプ

en: The view mode that is used by default
ja: デフォルトとして使用されるビューモード

en: Media types selectable in the Media Library
ja: メディアライブラリーで選択可能なメディアタイプ

en: View modes selectable in the "Edit media" dialog
ja: 「メディアを編集」ダイアログで選択可能なビューモード

en: Media widget
ja: メディア ウィジェット
