Media Directories (2.0.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Image size
am: የምስል መጠን

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
