Media Directories (2.0.0) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: All
ca: Tot

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Directory
ca: Directori

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Root
ca: Arrel

en: 1 item | @count items
ca[0]: 1 element
ca[1]: @count elements

en: Browser
ca: Navegador

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Apply
ca: Aplica

en: Values
ca: Valors

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ca: Només els fitxers amb les següents extensions estan permesos: %files-allowed.

en: Invalid input
ca: Entrada invàlida

en: Select terms from vocabulary @voc
ca: Selecciona termes del vocabulari @voc

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: Display error message
ca: Mostra el missatge d'error

[ctx: Sort order]
en: Numerical
ca: Numèric

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
ca: Alfabètic

en: Master
ca: Mestre

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Select media
ca: Selecciona mèdia

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
ca: Deixeu-ho en blanc per a tots. En cas contrari, el primer terme seleccionat serà el valor predeterminat en comptes de "Qualsevol".

en: Delete media
ca: Suprimeix mèdia

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: The media item %label has been removed.
ca: S'ha eliminat l'element media %label.
