Media Directories (2.0.0) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Image size
fi: Kuvan koko

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: All
fi: Kaikki

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Uncategorized
fi: Katogorisoimattomat

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Root
fi: Päätaso

en: 1 item | @count items
fi[0]: 1 aihe
fi[1]: @count aihetta

en: Browser
fi: Selain

en: Installed
fi: Asennettu

en: Apply
fi: Käytä

en: Values
fi: Arvot

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fi: Vain seuraavat tiedostopäätteet ovat sallittuja: %files-allowed.

en: Invalid input
fi: Kielletty syöte

en: Select terms from vocabulary @voc
fi: Valitse termit sanastosta @voc

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Edit media
fi: Muokkaa tiedostoa

en: Add media
fi: Lisää mediatiedosto

en: Display error message
fi: Näytä virheilmoitus

[ctx: Sort order]
en: Numerical
fi: Numeerinen

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
fi: Aakkosellinen

en: Master
fi: Isäntä

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Select media
fi: Valitse tiedosto
