Media Directories (2.0.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: All
gu: બધા

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Values
gu: મૂલ્યો

[ctx: Sort order]
en: Numerical
gu: આંકડાકીય
