Media Directories (2.0.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: All
jv: Kabèh

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: 1 item | @count items
jv[0]: 1 item
jv[1]: @count item

en: Installed
jv: Dipasang

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
jv: Namung berkas sing nganggo éksténsi iki sing diidinaké: %files-allowed.

en: Asc
jv: Urut Maju
