Media Directories (2.0.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Image size
si: රූපයෙහි ප්‍රමාණය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල
