Media Directories (2.0.1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Image size
th: ขนาดรูปภาพ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: All
th: ทั้งหมด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Uncategorized
th: ไร้หมวดหมู่

en: 1 item | @count items
th[0]: 1 รายการ
th[1]: @count รายการ

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
th: นามสกุลของไฟล์ที่ได้รับอนุญาต: %files-allowed

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

[ctx: Sort order]
en: Numerical
th: ตามลำดับเลข

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
th: ตามลำดับตัวอักษร
