Media Directories (2.0.2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: All
ast: Too

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: 1 item | @count items
ast[0]: 1 elementu
ast[1]: @count elementos

en: Browser
ast: Restolador

en: Installed
ast: Instaláu
