Media Directories (2.0.2) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Image size
cy: Maint delwedd

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: All
cy: I gyd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Uncategorized
cy: Heb ei gategoreiddio

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Root
cy: Gwreiddyn

en: 1 item | @count items
cy[0]: 1 eitem                             @count o eitemau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cy: Dim ond ffeiliau sydd gyda'r estyniadau canlynol a ganiateir: %files-allowed.

en: Invalid input
cy: Mewnbwn annilys

en: Select terms from vocabulary @voc
cy: Dewis termau o eirfa @voc

en: Caches cleared.
cy: Storfa wedi clirio

en: Image style
cy: Arddull delwedd
