Media Directories (2.0.2) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: All
ug: ھەممە

en: OK
ug: جەزملەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Uncategorized
ug: ئۇنىۋېرسال

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
