Media Directories (2.0.4) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Image size
nn: Biletstørrelse

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: 1 item | @count items
nn[0]: 1 element
nn[1]: @count element

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nn: Berre file med desse filetternamna er tilletne: %files-allowed.
