Media Directories (2.0.4) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Image size
sr: Величина слике

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sr: Дозвољени су само фајлови са следећим наставцима: %files-allowed.

en: Placeholder
sr: Резервисано место
