Media Directories (2.0.5) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Image size
bs: Veličina slike

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: All
bs: Sve

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Directory
bs: Direktorij

en: Uncategorized
bs: Bez kategorije

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Invalid input
bs: Nepravilan unos

en: Select terms from vocabulary @voc
bs: Izaberi izraze iz riječnika @voc
