Media Directories (2.0.5) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: All
hr: Svi

en: OK
hr: U redu

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Directory
hr: Imenik

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: 1 item | @count items
hr[0]: @count stavka
hr[1]: @count stavke
hr[2]: @count stavki

en: Browser
hr: Preglednik

en: Installed
hr: Instaliran

en: Apply
hr: Primjeni

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
hr: Samo datoteke sa sljedećim nastavcima su dopuštene: %files-allowed.

en: Caches cleared.
hr: Priručna memorija je ispražnjena.

en: Image style
hr: Stil slike

en: Asc
hr: Uzlazno
