Media Directories (2.0.5) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Image size
kn: ಚಿತ್ರದ ಅಳತೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Rename
kn: ಹೆಸರನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: New folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Directory
kn: ಕಡತಕೋಶ

en: Uncategorized
kn: ಅವರ್ಗೀಕೃತ

en: Root
kn: ಮೂಲ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು
