Media Directories (2.1.0-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Image size
se: Govva sturrodat

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
