Media Directories (2.1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: All
sk: Všetky

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Directory
sk: Adresár

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Installed
sk: Inštalované

en: Apply
sk: Použiť

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sk: Povolené sú len tieto typy súborov: %files-allowed.

en: Invalid input
sk: Nesprávny vstup

en: Select terms from vocabulary @voc
sk: Vyberte termín zo slovníka @voc

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Caches cleared.
sk: Vyrovnávacia pamäť bola vyprázdnená.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Media name
sk: Názov média
