Media Directories (2.1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: 1 item | @count items
ta[0]: ஒரு உருப்படி
ta[1]: உருப்படி
