Media Directories (2.1.0-beta2) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: 1 item | @count items
km[0]: ធាតុ @count

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
km: មាន​តែ​ឯកសារ​ដែល​មាន​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដូច​ខាង​ក្រោម​ប៉ុណ្ណោះ​ដែល​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត ៖ %files-អនុញ្ញាត ។

en: Caches cleared.
km: ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ត្រូវ​បាន​ជម្រះ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
