Media Directories (2.1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: 1 item | @count items
hy[0]: 1 տարր
hy[1]: @count տարրեր

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Add media
hy: Ավելացնել մեդիա

en: Delete media
hy: Ջնջել մեդիա

en: The media item has been created but has not yet been saved. Fill in any required fields and save to add it to the media library. | The media items have been created but have not yet been saved. Fill in any required fields and save to add them to the media library.
hy[0]: Մեդիա նյութը ստեղծվել է, բայց դեռ չի պահպանվել: Լրացրեք բոլոր անհրաժեշտ դաշտերը և պահեք՝ այն մեդիա գրադարանում ավելացնելու համար:
hy[1]: Մեդիա նյութերը ստեղծվել են, բայց դեռ չեն պահպանվել: Լրացրեք բոլոր անհրաժեշտ դաշտերը և պահեք դրանք մեդիա գրադարանում ավելացնելու համար:
